Поиск

Полнотекстовый поиск:
Где искать:
везде
только в названии
только в тексте
Выводить:
описание
слова в тексте
только заголовок

Рекомендуем ознакомиться

'Документ'
Я. от ЗАЯВЛЕНИЕ Прошу Вас предоставить моему (моей) сыну (дочери) фамилия ,имя ученику (це) ” ” класса бесплатное питание , т....полностью>>
'Анкета'
Если это возможно, напишите Ваши Ф. И. О., название компании и контактные телефоны двух Ваших знакомых, которым такая рекомендация может быть необходи...полностью>>
'Программа'
Экскурсионная программа: Ипатьевский монастырь,музей-усадьбы льна и бересты,музей деревянного зодчества,встреча со Снегурочкой, дом-усадьба семьи Н.Ос...полностью>>
'Документ'
*После закрытия старта до начала церемонии награждения возможно воспользоваться тренировочной дистанцией, без отметки на пунктах не мешая участникам н...полностью>>

Главная > Документ

Сохрани ссылку в одной из сетей:
Информация о документе
Дата добавления:
Размер:
Доступные форматы для скачивания:

РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ТАМЫЗ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ КЕҢЕСІ

РЕСПУБЛИКАНСКОЕ АВГУСТОВСКОЕ ПЕДАГОГИЧЕСКОЕ СОВЕЩАНИЕ


Қазақстан Республикасы

білім беру қызметкерлерінің республикалық

тамыз педагогикалық кеңесі

«БІЛІМДІ ЕЛ – МӘҢГІ ЕЛ

Республиканское августовское

педагогическое совещание

работников образования Республики Казахстан

Астана, 2016


Шақыру -


бағдарлама


ҚҰРМЕТТІ ДАРИҒА НҰРСҰЛТАНҚЫЗЫ!

Сізді 2016 жылғы 18 тамызда сағат 15.00-де Тәуелсіздік Сарайында өткізілетін білім беру қызметкерлерінің Республикалық тамыз педагогикалық кеңесінің пленарлық

мәжілісіне шақырамыз

Құрметпен,

Министр Е. Сағадиев

8-12 тамыз, дүйсенбі-жұма


МЕКТЕПТІК ПЕДАГОГИКАЛЫҚ КЕҢЕС

ON-LINE РЕЖИМІНДЕ

8, 10, 12 ТАМЫЗ

8 тамыз

Тақырып: «2016-2017 оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері туралы»

  • Республиканың білім беру ұйымдарының жұмысындағы 2016-2017 оқу жылындағы жүйелі өзгерістер мен міндеттер;

  • Мектепалды даярлық топтары мен сыныптарында тәрбие-білім беру процесін ұйымдастыру ерекшеліктері;

  • «Жаңартылған білім мазмұны бойынша 1-сыныпта пәндерді оқытудың ерекшеліктері мен пилоттық орта білім беру ұйымдарында 2-сыныптың оқу бағдарламаларын сынақтан өткізу туралы»;

  • «Республика мектептерін оқулықтар және ОӘК-мен уақытылы қамтамасыз ету».

Модераторлар:

Жонтаева Жаныл Алпамысқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры;

Жылбаев Жамбол Октябрұлы, Ы.Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясының президенті;

Мухамедханова Алмагүл Кенесханқызы, Ы.Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясының жаңартылған білім мазмұнын тарату орталығының директоры

Игенбаева Бижан Құрманғалиқызы, «Мектепке дейінгі балалық шақ» республикалық орталығының директоры;

Кәрімова Бейбитгүл Сарсемханқызы, Оқулық» республикалық ғылыми-практикалық орталығының директоры.

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Байланысты дайындау уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: облыстардың, Астана және Алматы қалалары білім басқармаларының басшылары, мектеп директорлары, мектеп директорларының ғылыми әдістемелік жұмыс жөніндегі орынбасарлары, бастауыш сынып мұғалімдері, баспалардың директорлары мен директор орынбасарлары

Жауаптылар: БҒМ МДОБД, Ы. Алтынсарин атындағы ҰБА, «Оқулық» РҒПО, «Мектепке дейінгі балалық шақ» ММ

10 тамыз

Тақырыбы: «2016-2017 оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері туралы»:

- «Шағын жинақты мектептерде оқытудың ерекшеліктері туралы»;

- «Зайырлылық және дінтану негіздері» курсын оқыту ерекшеліктері;

- «Инклюзивті білім беруді жүзеге асыратын жалпы білім беру ұйымдарында оқытудың ерекшеліктері».

Модераторлар:

Жонтаева Жаныл Алпамысқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры;

Жылбаев Жамбол Октябрұлы, Ы.Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясының президенті;

Рахымжанов Қайыржан Алдашұлы, Ы.Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясы Орта білім институты директорының міндетін атқарушы

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Байланысты дайындау уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: білім басқармалары басшыларының орынбасарлары, пәндер бойынша әдіскерлер, оқу-тәрбие жұмысы бойынша директор орынбасарлары, мұғалімдер

Жауаптылар: БҒМ МДОБД, Ы. Алтынсарин атындағы ҰБА

12 тамыз

Тақырыбы: «2016-2017 оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері туралы»:

- «2016-2017 оқу жылында оқушыларға қосымша білім беруді ұйымдастыру ерекшеліктері;

- «Пилоттық орта білім беру ұйымдарында жанбасына шаққанда нормативтік қаржыландыруды одан әрі сынақтан өткізу туралы;

- «Мамандандырылған білім беру ұйымдарында оқытудың ерекшеліктері туралы».

Модераторлар:

Жонтаева Жаныл Алпамысқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры;

Шер Раиса Петровна, республикалық қосымша білім беру әдістемелік орталығының директоры;

Әлімкұлов Рамазан Сихымұлы, «Қаржы орталығы» АҚ президенті

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Байланысты дайындау уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: білім басқармалары басшыларының орынбасарлары, қосымша білім беру ұйымдарының директорлары, тәрбие жұмысы бойынша директор орынбасарлары, мұғалімдер-ұйымдастырушылар, сынып жетекшілері

Жауаптылар: БҒМ МДОБД, РҚБӘО

12 тамыз

Тақырыбы: «Техникалық және кәсіптік білім беруді жаңғыртудың стратегиялық бағыттары»

  • ТжКБ жүйесі мазмұнын жаңғырту;

  • қолжетімділік және кәсіптік даму;

  • кәсіптік құзіреттілікті арттыру;

  • колледждердегі тәрбие жұмысы.

Модератор:

Жүнісов Ернат Гапуович, Техникалық және кәсіптік білім департаменті директорының м.а.

Өткізу уақыты: 12.00.-13.00

Байланысқа дайындау уақыты: 09.30.-10.00.

Мақсатты топтар: Облыстық, Алматы және Астана қалалары білім басқармаларының ТжКБ бөлімдерінің өкілдері, колледж директорлары, арнайы пән оқытушылары, өндірістік оқыту оқыту шеберлері.

Жауаптылар: ҚР БҒМ ТжКД, «Кәсіпқор» холдингі» КЕАҚ

15-16 тамыз, дүйсенбі-сейсенбі


СЕМИНАР-КЕҢЕС

15-16 тамыз

15-16 тамыз

Тақырыбы: «Жаңартылған білім беру мазмұнын сынақтан өткізу: оқытудың 2-ші жылы»

Модераторлар:

Мақсұтова Зейнеп Әбдіжүсіпқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаменті директорының орынбасары;

Испусинова Светлана Бағытқызы, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ Басқарма Төрағасының орынбасары;

Мұқатова Мариям Ерғалиқызы, Ы.Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясының вице-президенті.

Өткізу уақыты: 09.30-16.00

Тіркеу уақыты: 09.00-09.30

Өтілетін орны: Астана қаласы, Назарбаев Зияткерлік мектебі (МБ)

Мақсатты топтар: пилоттық мектептердің 2-сынып мұғалімдері

Жауаптылар: БҒМ МДОБД, «НЗМ» ДББҰ, Ы. Алтынсарин атындағы ҰБА

Қатысушылардың саны: 143 адам.

16 тамыз, сейсенбі

16 тамыз

Қатысушылардың келуі, қонақүйлерге орналастыру

16 тамыз

Қатысушыларға арналған экскурсиялар

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президентінің музейі

Қазақстан Республикасының Ұлттық музейі

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Ұлт Көшбасшысының кітапханасы

17-18 тамыз, сәрсенбі-бейсенбі


ПАНЕЛЬДІК СЕССИЯЛАР

17 тамыз

10.00 – 13.00

14.00 - 17.00

1-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Жаһандану жағдайында білім беру мазмұнын жаңарту»

Модераторлар:

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, ҚР Білім және ғылым вице-министрі;

Жонтаева Жаныл Алпамысқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры;

Шәмшидинова Күләш Ноғатайқызы, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ Басқарма Төрағасы

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 208 конференц зал

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: облыстық, Астана және Алматы қалалаық білім басқармаларының басшылары және басшы орынбасарлары; МЖБС сынақтан өткізетін 30 пилоттық мектептің директорлары мен директор орынбасарлары, НЗМ тәжірибесін тарататын 35 базалық мектептің директорлары, 30 пилоттық мектептің 2-сынып мұғалімдері, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ қызметкерлері мен мектеп директорлары, шағын жинақты мектеп директорлары, әдістемелік кабинет меңгерушілері, «Атамекен» КҰП өкілдері, «Өрлеу» ҰБАО» АҚ қызметкерлері

Жауаптылар: ҚР БҒМ МДОБД, «НЗМ» ДББҰ

2-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Критериалды бағалау және электронды құжаттама жүйесін енгізу»

Модераторлар:

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, ҚР Білім және ғылым вице-министрі;

Можаева Ольга Ивановна, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ басқарушы директоры

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 208 (конференц зал)

Өткізу уақыты: 14.00-17.00

Тіркеу уақыты: 13.30-14.00

Мақсатты топтар: облыстық, Астана және Алматы қалалалық білім басқармаларының басшылары және басшы орынбасарлары; МЖБС сынақтан өткізетін 30 пилоттық мектептің директорлары мен директор орынбасарлары, НЗМ тәжірибесін тарататын 35 базалық мектептің директорлары, 30 пилоттық мектептің 2-сынып мұғалімдері, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ қызметкерлері мен мектеп директорлары, шағын жинақты мектеп директорлары, МДОБД, Ы.Алтынсарин атындағы ҰБА қызметкерлері

Жауаптылар: ҚР БҒМ МДОБД, «НЗМ» ДББҰ, Ы.Алтынсарин атындағы ҰБА

3-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Мектепалды: бағдарламалардың мазмұнын жаңарту»

Модераторлар:

Жонтаева Жаныл Алпамысқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры;

Игенбаева Бижан Кұрманғалиқызы, «Мектепке дейінгі балалық шақ» республикалық орталығының директоры

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 112 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: мектепке дейінгі ұйымдардың педагогтары мен басшылары, ҚР БҒМ қызметкерлері, «АТО», «НЗМ», АО «НЦПК «Өрлеу»

Жауаптылар: МДОБД, «Мектепке дейінгі балалық шақ» РО

4-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Балалардың құқықтарын қорғау саласындағы заңнамалардың жаңа аспектілері»

Модераторлар:

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, ҚР Білім және ғылым вице-министрі;

Әкімбекова Балия Дөненбайқызы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің кеңесшісі;

Әбдікәрім Мәншүк Саметқызы, Балалардың құқықтарын қорғау комитеті төрағасының міндетін атқарушы.

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 242 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: қорғаншылық және қамқоршылық бойынша бөлімдер басшылары мен мамандары

Жауаптылар: БҒМ БҚҚК, «Бөбек» ҰҒПБСО

5-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Білім беру мазмұнын жаңарту тұрғысындағы «Өзін-өзі тану» рухани адамгершілік білім беру бағдарламасы»

Модераторлар:

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі;

Әкімбекова Балия Дөненбайқызы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің кеңесшісі;

Әбдікәрім Мәншүк Саметқызы, Балалардың құқықтарын қорғау комитеті төрағасының міндетін атқарушы;

Мақсұтова Зейнеп Әбдіжүсіпқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаменті директорының орынбасары;

Логинова Ирина Викторовна, «Бөбек» Ұлттық ғылыми-практикалық білім беру, сауықтыру орталығы бас директорының міндетін атқарушы

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 101 аудитория

Өткізу уақыты: 14.00-17.00

Тіркеу уақыты: 13.30-14.00

Мақсатты топтар: «Бөбек» ҰҒПБСО, «Өзін-өзі тану» пәнінің мұғалімдері, тренерлер, АРАД бөлімдерінің мамандары

Жауаптылар: БҒМ БҚҚК, МДОБД, «Бөбек» ҰҒПБСО

6-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Жаңа ҰБТ форматы және жаңартылған білім беру мазмұны жағдайында жалпы білім беретін мектептерді бітірушілерді қорытынды аттестаттау»

Модераторлар:

Асылова Бибигүл Амангелдіқызы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі;

Прімқұлов Ахметжан Әбдіжамилұлы, Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетінің төрағасы;

Жонтаева Жаныл Алпамысқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры.

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 303 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: Білім және ғылым саласындағы бақылау департаменттерінің, орта білім беру ұйымдарының директорлары, облыстық, Астана және Алматы қалалаық білім басқармаларының мамандар, ата-аналар қауымдастығының өкілдері, ҮЕҰ, МДОБД, ЖЖОБД, «НЗМ» ДББҰ, «Өрлеу» ҰБЖО» өкілдері

Жауаптылар: БҒСБК, МДОБД, ҰТО

7-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Мәңгілік ел» патриоттық идеясы тұрғысында балаларға қосымша білім беру»

Модераторлар:

Жонтаева Жаныл Алпамысқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры;

Шер Раиса Петровна, республикалық қосымша білім беру әдістемелік орталығының директоры;

Кошаев Меркежан Нағашбекұлы, ҚР БҒМ Ұлттық ғылыми практикалық дене шынықтыру орталығының бас директоры

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 317 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.00-10.00

Мақсатты топтар: балаларға қосымша білім беру ұйымдарының басшылары, ата-аналар қауымдастығының өкілдері, өңірлік ДТ орталықтарының директорлары, өңірлік БАҚ өкілдері

Жауаптылар: ҚР БҒМ МДОБД, РҚБОӘО

8-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Білікті маман – болашақ кепілі»

Модераторлар:

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, ҚР Білім және ғылым вице-министрі;

Жүнісов Ернат Ғапуұлы, Техникалық және кәсіптік білім беру департаменті директорының орынбасары.

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Мұнайтпасов көш, 5-үй, Оқу зертханалық корпус), № 821 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: колледждердің директорлары мен оқытушылары, республикалық колледждердің директорлары, ББ ТЖКБ мәселесіне жетекшілік ететін бөлімдердің басшылары, ТжКБ өңірлік кеңестерінің басшылары, «Кәсіпқор» Холдингі» КЕАҚ және ҚР БҒМ БҒСБК қызметкерлері

Жауаптылар: ТКБД, «Кәсіпқор» Холдингі

9-cессия

17 тамыз

Тема: «Кадрларды даярлау сапасын арттыру факторы ретінде академиялық ортадағы инновациялар»

Модераторлар:

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, ҚР Білім және ғылым вице-министрі;

Ахмед-Заки Дархан Жұмаханұлы, Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментінің директоры

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 259 аудитория

Өткізу уақыты: 14.00-17.00

Тіркеу уақыты: 13.30-14.00

Мақсатты топтар: ЖОО ректорлары, ҚР БҒМ қоғамдық кеңесінің, БАҚ өкілдері, «НЗМ» ДББҰ, «Өрлеу» АҚ және ҚР БҒМ ЖЖОБД қызметкерлері

Жауаптылар: ҚР БҒМ ЖЖОБД

10-cессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Білім мазмұнын жаңарту жағдайында арнайы және инклюзивті білім беру»

Модераторлар:

Мақсұтова Зейнеп Әбдіжүсіпқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаменті директорының орынбасары;

Оразаева Гүлжан Серікқызы, Түзету педагогикасы Ұлттық ғылыми-практикалық орталығының директоры

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 111 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: жалпы білім беретін және арнайы (түзету) мектеп-интернаттардың басшылары, инклюзивтік білім беруді жүзеге асыруға жауапты білім басқармаларының бөлім басшылары, арнайы және инклюзивтік білім беруге басшылық жасайтын мамандар, аудандық, қалалық білім бөлімінің басшылары, ҚР БҒМ, Ы. Алтынсарин атындағы ҰҒА қызметкерлері, «НұрОтан» партиясының өкілдері.

Жауапты: ҚР БҒМ, МДОБД, Ы. Алтынсарин атындағы ҰҒА

11-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Білім беру саласында мемлекеттік саясатты насихаттауда коммуникацияның рөлі»

Модератор: Тайкенова Майраш Ғұмарқызы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің кеңесшісі

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 138 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: орта білім ұйымдары басшылары мен мұғалімдері, «НЗМ» ДББҰ, БАҚ өкілдері

Жауаптылар: ҚР БҒМ баспасөз қызметі

12-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Мемлекеттік тілді оқытудың ерекшеліктері»

Модераторлар:

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі;

Жонтаева Жаныл Алпамысқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры;

Фазылжанова Анар Мұратқызы, А. Байтұрсынов атындағы Тіл білімі институты директорының орынбасары

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 113 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: қазақ тілді емес мектептердің қазақ тілі пәні мұғалімдері, әдістемелік кабинет меңгерушілері, әдіскерлер, орта білім ұйымдарының басшылары, БАҚ өкілдері

Жауаптылар: ҚР БҒМ МДОД, Ы. Алтынсарин атындағы ҰҒА, А. Байтұрсынов атындағы Тіл білімі институты

13-сессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Үш тілді оқыту: қазақстандық тәжірибе және шетелдік моделдер»

Модераторлар:

Рахымжанов Әмірхан Мұратбекұлы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы;

Ахмед-Заки Дархан Жұмаханұлы – ҚР БҒМ, Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаментінің директоры.

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 259 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: ағылшын тілі пәнінің мұғалімдері, әдістемелік кабинет меңгерушілері, орта білім ұйымдарының директорлары мен орынбасарлары, ЖОО ректорлары, ҚР БҒМ қоғамдық кеңес, БАҚ өкілдері, НЗМ, АО «Өрлеу», ҚР БҒМ қызметкерлері

Жауапты: ҚР БҒМ МДОБД, Педагогикалық ЖОО, НЗМ

14ессия

17 тамыз

Тақырыбы: «Білім сапасын арттыру жағдайында СБР, «Күнделік» бірыңғай жүйесін және BILIMLAND платформасын енгізу»

Модераторлар:

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі;

Дюсюков Мейрам Абайұлы, ҚР Білім және ғылым министрінің кеңесшісі;

Жүсіпова Гүл Қабдулуәлитқызы, Ақпараттық технологиялар департаменті, ақпараттық қауіпсіздік басқармасының басшысы.

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 112 аудитория

Өткізу уақыты: 14.00-17.00

Тіркеу уақыты: 13.30-14.00

Мақсатты топтар: информатика пәнінің мұғалімдері, әдістемелік кабинет меңгерушілері, орта білім ұйымдарының директорлары мен орынбасарлары.

Жауапты: ҚР БҒМ АТД, МДОБД, «НЗМ» ДББҰ, «Күнделік (Kundelik)» ЖШС

ПАНЕЛЬДІК СЕССИЯ

18 тамыз

10.00 – 13.00

15ессия

18 тамыз

Тақырыбы: «Білім беру ұйымдарының тәрбиелік бағдарламаларындағы «Мәңгілік Ел» патриоттық идеясының негізгі құндылығы»

Модераторлар:

Сағадиев Ерлан Кенжеғалиұлы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі;

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі;

Шаукенова Зарема Каукенқызы, Философия, саясаттану және дінтану институтының директоры;

Жылбаев Жамбол Октябрұлы, Ы. Алтынсарин атындағы ҰБА президенті;

Раисова Лира Фазылқызы, Жастар саясаты департаменті директорының міндетін атқарушы.

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 208 конференц зал

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: облыстардың, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің орынбасарлары, облыстық білім басқармаларының басшылары мен басшы орынбасарлары, мектеп және колледж директорлары мен мұғалімдері, ҚХА өкілдері, «Нұр Отан» Партиясы мүшелері, «Жас ұлан», «Жас қыран» бірыңғай балалар мен жасөспірімдер ұйымы, «Атамекен» ҰКП, ҮЕҰ, кәсіподақ ұйымдары, БАҚ өкілдері.

Жауапты: ҚР БҒМ ҒК, МДОБД, «НЗМ» ДББҰ, Ы.Алтынсарин атындағы ҰҒА, «Өрлеу» ҰБЖО» АҚ

16ессия

18 тамыз

Тақырыбы: «Мамандандырылған мектеп: проблемалары және болашағы»

Модераторлар:

Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызы, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі;

Қирабаева Шолпан Ақашқызы, «Дарын» РҒПО директоры;

Казжанова Айгүл Өмірқызы, «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ-ның басқарушы директоры;

Ибраимов Мұхтар Ботабайұлы - Абай атындағы республикалық мамандандырылған дарынды балаларға арналған қазақ тілі мен әдебиетін тереңдете оқытатын мектеп-интернатының директоры.

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 111 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп директорлары мен мұғалімдері, аудандық, қалалық білім бөлімінің басшылары, халықаралық және жекеменшік мектептердің, БАҚ, «НЗМ» ДББҰ, «Өрлеу» АҚ өкілдері.

Жауапты: ҚР БҒМ МДОБД, «Дарын» РҒПО, Ы. Алтынсарин атындағы ҰҒА

17ессия

18 тамыз

Тақырыбы: «Педагогтердің біліктілігін арттыру: проблемалары мен болашағы»

Модераторлар:

Рахымжанов Әмірхан Мұратбекұлы, ҚР Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы;

Жонтаева Жаныл Алпамысқызы, Мектепке дейінгі және орта білім департаментінің директоры;

Ахметова Гүлнас Кенжетайқызы, «Өрлеу» БАҰО» АҚ Басқарма Төрағасы

Өтілетін орны: Л.Н. Гумилев атындағы Евразия Ұлттық университеті (Бас ғимарат), № 113 аудитория

Өткізу уақыты: 10.00-13.00

Тіркеу уақыты: 09.30-10.00

Мақсатты топтар: аудандық, қалалық білім бөлімдері басшылары, әдістемелік кабинет меңгерушілері, «Өрлеу» БАҰО» АҚ филиалдарының директорлары мен қызметкерлері, бастауыш сынып мұғалімдері

Жауаптылар: ҚР БҒМ МДОБД, «Өрлеу» БАҰО» АҚ

18 тамыз, бейсенбі



ПЛЕНАРЛЫҚ ОТЫРЫС

2016 18 августа 2015 года

Өтілетін орны:

«Тәуелсіздік Сарайы»

(Астана қ-сы, Тәуелсіздік даңғылы, 52)

13.00 - 14.00

Кеңеске қатысушыларды тіркеу

13.30 - 14.30

Көрме. Шеберлік сыныптар

15.00 – 15.05

Пленарлық отырыстың ашылуы

«Қазақстандық оқушылардың жетістіктері» - Халықаралық, республикалық интеллектуалды, шығармашылық және спорттық жарыстардың жүлдегер мен жеңімпаз дарынды оқушылардың қатысуымен

15.05 - 15.35

«Білімді ел – мәңгі ел»

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі Сағадиев Ерлан Кенжеғалиұлының баяндамасы

15.35 – 15.45

«Мұғалім – білім беру мазмұнын жаңартудағы негізгі тұлға»

Н.Нұрмақов атындағы облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты физика пәнінің мұғалімі Кенжеғалиева Әйгерімнің баяндамасы, Қарағанды қаласы

15.45 – 15.50

«Мәңгілік Ел» жалпыұлттық патриоттық идеясында азаматтық қоғам дамуының көрінісі»

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі Төрағасының орынбасары Божко Владимир Карповичтің баяндамасы

15.50 – 16.00

«Білім реформасының эволюциялық сипаты туралы»

Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының президенті Жұрынов Мұрат Жұрынұлының баяндамасы

16.00 – 16.10

«Мектептерде инновациялық білім беру ресурстарын енгізу»

«БілімМедиаГрупп» ЖШС-нің директоры Мұхтаров Тимур Батырғалиұлының баяндамасы

16.10 – 16.20

«Облыстағы білім беру жүйесінің қазіргі ахуалы және келешегі»

Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Сәдібеков Ұласбек Сәдібекұлының баяндамасы

16.20 – 16.40

«Білім беру тиімділігін арттырудың негізгі бағыттары»

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Назарбаева Дариға Нұрсұлтанқызының баяндамасы

16.40 – 17.00

Салтанатты марапаттау

17.00 – 17.10

Үзіліс

17.10 – 17.20

«Білім беру мазмұнын жаңарту ағымдағы үрдістер контекстінде»

«Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ-ң басқарушы директоры Можаевой Ольги Ивановнаның баяндамасы

17.20 – 17.30

«Педагог кадрларды даярлау жаңа парадигмасы: оқытуды енгізудің тәсілдері мен шарттары»

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтының оқу ісі жөніндегі проректоры Мұқатаева Жанат Мақанқызының баяндамасы

17.30 – 17.40

«Ата-аналардың өз-өзін басқаруы - білім сапасын арттырудың құралы»

Астана қалалық ата-аналар кеңесінің төрағасы Төлебаева Анар Жағыпарқызының баяндамасы

17.40 – 17.50

«Моральдық және рухани білім беру процесінде балаларды әлеуметтендіру»

ҚРБҒМ Балалардың құқығын қорғау комитеті төрағасының орынбасары Әбдікәрім Мәншүк Сәметқызының баяндамасы

17.50 – 18.00

«Шығыс Қазақстан облысында білім беру мазмұнын жаңартуды жүзеге асыру»

Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы басшысы Садықова Айжан Ерханқызының баяндамасы

18.10 – 18.20

«Көптілді білім беру – заманауи өндірістің талабы»

Геологиялық барлау колледжінің директоры Әлмұханов Марал Әлібекұлының баяндамасы, Семей қаласы

18.20 – 18.30

Республикалық педагог қызметкерлердің тамыз кеңесінің жабылуы

Фотосессия Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі Е.К. Сағадиевтің кеңес қатысушыларымен

Прямоугольник 8

УВАЖАЕМАЯ ДАРИГА НУРСУЛТАНОВНА!

Приглашаем Вас на пленарное заседание Республиканского августовского педагогического совещания работников образования, которое состоится 18 августа 2016 года в 15.00 ч.

во Дворце Независимости

С уважением,

Министр Е. Сагадиев

8-12 августа, понедельник-пятница


ШКОЛЬНЫЙ ПЕДСОВЕТ

В РЕЖИМЕ ON-LINE

8, 10, 12 августа

8 августа

Тема: «Об особенностях организации учебного процесса в общеобразовательных школах Республики Казахстан в 2016-2017 учебном году»

  • о системных изменениях в работе организаций образования республики и задачах на 2016-2017 учебный год;

  • об особенностях организации воспитательно-образовательного процесса в группах и классах предшкольной подготовки;

  • об особенностях обучения предметам по обновленному содержанию образования в 1 классе и об апробации учебных программ 2-х классов в пилотных организациях среднего образования;

  • о своевременном обеспечении школ республики учебниками и УМК.

Модераторы:

Жонтаева Жаныл Алпамысовна, директор Департамента дошкольного и среднего образования;

Жилбаев Жамбол Октябрович, Президент Национальной Академии образования имени Ы. Алтынсарина;

Мухамедханова Алмагуль Кенесхановна, директор Центра трансляции опыта обновленного содержания образования Национальной академии образования им. Ы. Алтынсарина

Игенбаева Бижан Қурмангалиевна, директор Республиканского центра «Дошкольное
детство»;

Каримова Бейбитгуль Сарсемхановна, директор Республиканского научно-практического центра «Учебник».

Время проведения: 10.00-13.00

Время подготовки связи: 09.30-10.00

Целевая группа: руководители, специалисты, методисты управлений образования областей, городов Астаны, Алматы, директора школ, заместители директоров школ по научно-методической работе, учителя начальных классов, директора и заместители директоров издательств

Ответственные: МОН РК ДДСО, НАО им. Ы. Алтынсарина, РНПЦ «Учебник», ГУ «Дошкольное детство»

10 августа

Тема: «Об особенностях организации учебного процесса в общеобразовательных школах Республики Казахстан в 2016-2017 учебном году»:

- об особенностях обучения в малокомплектной школе;

- об особенностях обучения курса «Светскость и основы религиоведения»;

- об особенностях обучения в общеобразовательных организациях, реализующих инклюзивное образование.

Модераторы:

Жонтаева Жаныл Алпамысовна, директор Департамента дошкольного и среднего образования;

Жилбаев Жамбол Октябрович, Президент Национальной Академии образования имени Ы. Алтынсарина;

Рахымжанов Каиржан Алдашович, и.о. директора Института среднего образования Национальной академии образования имени Ы. Алтынсарина

Время проведения: 10.00-13.00

Время подготовки связи: 09.30-10.00

Целевая группа: заместители руководителей управлений образования, методисты по предметам, заместители директоров школ по учебно-воспитательной работе, учителя

Ответственные: МОН РК ДДСО, НАО им. Ы. Алтынсарина

12 августа

Тема: «Об особенностях организации учебного процесса в общеобразовательных школах Республики Казахстан в 2016-2017 учебном году»:

- об особенностях организации дополнительного образования учащихся в 2016-2017 учебном году;

- о дальнейшей апробации подушевого нормативного финансирования в пилотных организациях среднего образования;

- об особенностях обучения в специализированных организациях образования.

Модераторы:

Жонтаева Жаныл Алпамысовна, директор Департамента дошкольного и среднего образования;

Шер Раиса Петровна, директор Республиканского учебно-методического центра дополнительного образования;

Алимкулов Рамазан Сихымович, Президент АО «Финансовый центр»

Время проведения: 10.00-13.00

Время подготовки связи: 09.30-10.00

Целевая группа: заместители руководителей управлений образования, директора внешкольных организаций, заместители директоров школ по воспитательной работе, педагоги-организаторы, классные руководители

Ответственные: МОН РК ДДСО, РУМЦДО

12 августа

Тема: «Стратегические направления модернизации технического и профессионального образования»:

  • обновление содержания системы ТиПО;

  • доступность и профессиональное развитие;

  • повышение профессиональной компетентности;

  • воспитательная работа в колледжах.

Модератор:

Жунусов Ернат Гапуович, и.о. директора Департамента технического и профессионального образования

Время проведения: 12.00-13.00

Время подготовки связи: 09.30-10.00

Целевая группа: представители отделов ТиПО Управлений образования областей, города Алматы и Астаны, директора колледжей, преподаватели специальных дисциплин, мастера производственного обучения.

Ответственные: МОН РК ДТиПО, НАО «Холдинг «Кәсіпқор»

15-16 августа, понедельник-вторник


СЕМИНАР-СОВЕЩАНИЕ

15-16 августа

15-16 августа

Тема: «Апробация обновления содержания образования: 2-й год обучения»

Модераторы:

Максутова Зейнеп Абдыжусуповна, заместитель директора Департамента дошкольного и среднего образования;

Испусинова Светлана Багитовна, заместитель Председателя Правления АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»;

Мукатова Мариям Ергалиевна, вице-президент НАО им. Ы.Алтынсарина

Время проведения: 09.30-16.00

Время регистрации: 09.00-09.30

Место проведения: г.Астана, Назарбаев Интеллектуальная школа (МБ)

Целевая группа: учителя 2-х классов пилотных школ Ответственные: МОН РК ДДСО, АОО «НИШ», НАО им. Ы. Алтынсарина

Количество участников: 143 чел.

16 августа, вторник

16 августа

Заезд участников, размещение в гостиницах

16 августа

Экскурсии для участников

Музей Первого Президента Республики Казахстан

Национальный музей Республики Казахстан

Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Лидера Нации

17-18 августа, среда-четверг


ПАНЕЛЬНЫЕ СЕССИИ

17 августа

10.00 – 13.00

14.00 - 17.00

Сессия 1

17 августа

Тема: «Обновление содержания образования в ответ на вызовы глобализации»

Модераторы:

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна,

вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Жонтаева Жаныл Алпамысовна, директор Департамента дошкольного и среднего образования;

Шамшидинова Куляш Ногатаевна, председатель Правления АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 208 (конференц зал)

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: руководители и заместители руководителей областных, городов Астана и Алматы управлений образования, директора и заместители директоров по УВР 30 школ по апробации ГОСНО, директора 35 базовых школ по трансляции опыта НИШ, учителя 2-х классов 30 пилотных школ, сотрудники АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» и директора НИШ, руководители малокомплектных школ, заведующие методкабинетами, представители НПП «Атамекен», сотрудники АО «НЦПК «Өрлеу»

Ответственные: МОН РК ДДСО, АОО «НИШ»

Сессия 2

17 августа

Тема: «Внедрение системы критериального оценивания и электронная документация»

Модераторы:

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Можаева Ольга Ивановна, управляющий директор АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 208 (конференц зал)

Время проведения: 14.00-17.00

Время регистрации: 13.30-14.00

Целевая группа: руководители и заместители руководителей областных, городов Астаны и Алматы управлений образования, директора и заместители директоров по УВР 30 школ по апробации ГОСНО, директора 35 базовых школ по трансляции опыта НИШ, учителя 2-х классов 30 пилотных школ, сотрудники АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» и директора НИШ, руководители малокомплектных школ, сотрудники ДДСО и НАО имени Ы.Алтынсарина, АО «НЦПК «Өрлеу»

Ответственные: МОН РК ДДСО, АОО «НИШ», НАО имени Ы.Алтынсарина

Сессия 3

17 августа

Тема: «Предшкола: обновление содержания программ»

Модератор:

Жонтаева Жаныл Алпамысовна, директор Департамента дошкольного и среднего образования;

Игенбаева Бижан Курмангалиевна, директор республиканского центра «Дошкольное детство»

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 112

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: педагоги и руководители дошкольных организаций, сотрудники МОН РК, АО «ИАЦ», АОО «НИШ», АО «НЦПК «Өрлеу»

Ответственные: МОН РК ДДСО, РЦ «Дошкольное детство»

Сессия 4

17 августа

Тема: «Новые аспекты законодательства в сфере защиты прав детей»

Модератор:

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Акимбекова Балия Дуненбаевна, советник Министра образования и науки Республики Казахстан;

Абдыкарим Маншук Саметовна, исполняющая обязанности председателя Комитета по охране прав детей

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 242

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: руководители и специалисты отдела опеки и попечительства

Ответственные: МОН РК КОПД, ННПООЦ «Бөбек»

Сессия 5

17 августа

Тема: «Самопознание» в аспекте обновления содержания образования»

Модератор:

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Акимбекова Балия Дуненбаевна, советник Министра образования и науки Республики Казахстан;

Абдыкарим Маншук Саметовна, исполняющая обязанности председателя Комитета по охране прав детей;

Максутова Зейнеп Абдыжусуповна, заместитель директора Департамента дошкольного и среднего образования;

Логинова Ирина Викторовна, и.о. генерального директора Национального научно-практического, образовательного и оздоровительного центра «Бөбек»

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 101

Время проведения: 14.00-17.00

Время регистрации: 13.30-14.00

Целевая группа: сотрудники ННПООЦ «Бөбек», учителя предмета «Самопознание», тренеры, специалисты отделов НДРЧ.

Ответственные: МОН РК КОПД, ДДСО, ННПООЦ «Бөбек»

Сессия 6

17 августа

Тема: «Формат нового ЕНТ и итоговой аттестации школ»

Модераторы:

Асылова Бибигуль Амангельдиевна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Примкулов Ахметжан Абдижамилович, председатель Комитета по контролю в сфере образования и науки;

Жонтаева Жаныл Алпамысовна, директор Департамента дошкольного и среднего образования.

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 303

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: директора Департаментов по контролю в сфере образования и науки, директора организаций среднего образования, специалисты управлений образования областей, городов Астаны и Алматы, представители родительской общественности, представители НПО, ДДСО, ДВПО, АОО «НИШ», АО «НЦПК «Өрлеу»

Ответственные: МОН РК ККСОН, ДДСО, НЦТ

Сессия 7

17 августа

Тема: «Дополнительное образование детей в контексте Патриотической идеи «Мәңгілік ел»

Модератор:

Жонтаева Жаныл Алпамысовна, директор Департамента дошкольного и среднего образования;

Шер Раиса Петровна, директор Республиканского учебно-методического центра дополнительного образования МОН РК;

Кошаев Меркежан Нагашбекович, Генеральный директор Национального научно-практического центра физической культуры МОН РК

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 317

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.00-10.00

Целевая группа: руководители организаций дополнительного образования детей, представители родительской общественности, директора региональных центров ФК, представители региональных СМИ

Ответственные: МОН РК ДДСО, РУМЦДО

Сессия 8

17 августа

Тема: «Білікті маман – болашақ кепілі»

Модераторы:

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Жунусов Ернат Гапуович, заместитель директора Департамента технического и профессионального образования.

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (Мунайтпасова 5, Учебно-лабораторный корпус), аудитория № 821

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: директора и педагоги колледжей, директора республиканских колледжей, руководители отделов УО, курирующие вопросы ТИПО, руководители региональных советов ТиПО, сотрудники НАО «Холдинг «Кәсіпқор» и ККСОН МОН РК

Ответственные: МОН РК ДТИПО, Холдинг «Кәсіпқор»

Сессия 9

17 августа

Тема: «Инновации в академической среде как фактор повышения качества подготовки кадров»

Модератор:

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Ахмед-Заки Дархан Жумаканович, директор Департамента высшего и послевузовского образования

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), зал Ученого совета № 259.

Время проведения: 14.00-17.00

Время регистрации: 13.30-14.00

Целевая группа: ректора ВУЗов, представители Общественного совета МОН РК, СМИ, сотрудники АОО «НИШ», АО «НЦПК «Өрлеу» и ДВПО МОН РК

Ответственные: МОН РК ДВПО

Сессия 10

17 августа

Тема: «Специальное и инклюзивное образование в условиях обновления содержания»

Модератор:

Максутова Зейнеп Абдыжусуповна, заместитель директора Департамента дошкольного и среднего образования;

Оразаева Гульжан Сериковна, директор Национального научно-практического центра коррекционной педагогики

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 111

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: руководители специальных (коррекционных) школ-интернатов и общеобразовательных школ, внедривших инклюзивное обучение; руководители отделов УО, курирующие вопросы специального и инклюзивного образования; руководители специализированных организаций образования, руководители районных и городских отделов образования, сотрудники ДДСО, ННПЦ КП, НАО имени Ы.Алтынсарина, представители Партии «НурОтан»

Ответственные: МОН РК ДДСО, ННПЦ КП, НПО, НАО имени Ы.Алтынсарина

Сессия 11

17 августа

Тема: «Роль коммуникации в продвижении государственной политики в сфере образования»

Модератор: Тайкенова Майраш Гумаровна, советник Министра образования и науки Республики Казахстан.

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 138

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: учителя и руководители организаций среднего образования, представители СМИ, АОО «НИШ»

Ответственные: Пресс-служба МОН РК

Сессия 12

17 августа

Тема: «Мемлекеттік тілді оқытудың ерекшеліктері»

Модераторы:

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Жонтаева Жаныл Алпамысовна, директор Департамента дошкольного и среднего образования;

Фазылжанова Анар Муратовна, заместитель директора Института языкознания имени А. Байтурсынова г. Алматы

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 113

Время проведения: 10:00-13:00

Время регистрации: 09:30-10:00

Целевая группа: учителя казахского языка в школах с неказахским языком обучения, руководители методических объединений, методисты по казахскому языку методических кабинетов при управлениях образования, руководители организаций среднего образования, представители СМИ

Ответственные: МОН РК ДДСО, АОО «НИШ», НАО имени Ы.Алтынсарина

Сессия 13

17 августа

Тема: «Обучение на трех языках: казахстанский опыт и зарубежные модели»

Модераторы:

Рахимжанов Амерхан Муратбекович, Ответственный секретарь МОН РК;

Ахмед-Заки Дархан Жумаканович, Директор Департамента высшего и послевузовского образования.

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), зал Ученого совета № 259.

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: учителя английского языка, учителя предметов «Физика», «Химия», «Биология», «Информатика», заведующие методкабинетами, начальники районных и городских отделов образования, ректора ВУЗов, представители Общественного совета МОН РК, СМИ, сотрудники АОО «НИШ», АО «НЦПК «Өрлеу» и ДВПО МОН РК

Ответственные: МОН РК ДВПО, ДДСО, педагогические вузы, сотрудники АОО «НИШ».

Сессия 14

17 августа

Тема: «Внедрение ЦОР, единой сети «Күнделік» и платформы BILIMLAND как одно из условий повышения качества образования»

Модераторы:

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Дюсюков Мейрам Абаевич, советник Министра образования и науки Республики Казахстан;

Джусупова Гуль Габдулуалитовна, руководитель Управления информационной безопасности Департамента информационных технологий

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 112

Время проведения: 14.00-17.00

Время регистрации: 13.30-14.00

Целевая группа: учителя информатики, заведующие методкабинетами, директора и заместители директоров школ

Ответственные: МОН РК ДИТ, ДДСО, АОО «НИШ», ТОО «Күнделік (Kundelik

ПАНЕЛЬНЫЕ СЕССИИ

18 августа

10.00 – 13.00

Сессия 15

18 августа

Тема: «Ценностные основы общенациональной патриотической идеи «Мәңгілік Ел» в воспитательных программах организаций образования»

Модераторы:

Сагадиев Ерлан Кенжегалиевич, Министр образования и науки Республики Казахстан;

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Шаукенова Зарема Каукеновна, Директор Института философии, политологии и религиоведения города Алматы;

Жилбаев Жамбол Октябрович, Президент Национальной Академии образования имени Ы. Алтынсарина;

Раисова Лира Фазыловна, и.о. директора Департамента молодежной политики.

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 208 (конференц зал)

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: заместители акимов областей, городов Астана и Алматы, руководители и заместители УО, директора школ и колледжей, педагоги, руководители управлений по вопросам молодежной политики, представители АНК РК, члены Партии «Нур Отан», ЕДЮОО «Жас улан», «Жас кыран», НПП «Атамекен», представители профсоюзов НПО, СМИ.

Ответственные: МОН РК КН, ДДСО, ДМП, НАО имени Ы.Алтынсарина, АОО «НИШ», АО «НЦПК «Өрлеу»

Сессия 16

18 августа

Тема: «Специализированные школы: проблемы и перспективы»

Модератор:

Суханбердиева Эльмира Амангельдиновна, вице-министр образования и науки Республики Казахстан;

Кирабаева Шолпан Акашевна, директор РНПЦ «Дарын»;

Казжанова Айгуль Омировна, управляющий директор АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»;

Ибраимов Мухтар Ботабаевич, директор Республиканской специализированной с углубленным изучением казахского языка и литературы средней школы-интернат для одаренных детей им. Абая.

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 111

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: директора и учителя специализированных школ для одаренных детей, руководители районных и городских отделов образования, представители международных и частных школ, СМИ, АОО «НИШ», АО «НЦПК «Өрлеу»

Ответственные: МОН РК ДДСО, РНПЦ «Дарын»,

НАО им. Ы.Алтынсарина

Сессия 17

18 августа

Тема: «Повышение квалификации педагогов: проблемы и перспективы»

Модераторы:

Рахимжанов Амерхан Муратбекович, Ответственный секретарь МОН РК;

Жонтаева Жаныл Алпамысовна, директор Департамента дошкольного и среднего образования;

Ахметова Гульнас Кенжетаевна, председатель Правления АО «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу»

Место проведения: Евразийский Национальный университет имени Л.Н. Гумилева (главный корпус), аудитория № 113

Время проведения: 10.00-13.00

Время регистрации: 09.30-10.00

Целевая группа: руководители отделов образования районов и городов, заведующие методкабинетами, директора филиалов и сотрудники АО «НЦПК «Өрлеу», учителя начальных классов.

Ответственные: МОН РК ДДСО, АО «НЦПК «Өрлеу»

18 августа, четверг



ПЛЕНАРНОЕ ЗАСЕДАНИЕ

18 августа 2016 года

Место проведения:

«Тәуелсіздік Сарайы»

(г. Астана, проспект Тәуелсіздік, 52)

13.00 - 14.00

Регистрация участников совещания

13.30 - 14.30

Выставка. Мастер-классы

15.00 – 15.05

Открытие пленарного заседания

«Достижения казахстанских школьников» с участием одаренных школьников – победителей и призеров международных и республиканских интеллектуальных, творческих и спортивных соревнований

15.05 - 15.35

«Білімді ел – мәңгі ел»

Доклад Сагадиева Ерлана Кенжегалиевича, Министра образования и науки Республики Казахстан

15.35 – 15.45

«Учитель – ключевая фигура обновленного содержания образования»

Выступление Кенжегалиевой Айгерим, учителя физики областной специализированной школы-интерната имени Н.Нурмакова города Караганды

15.45 – 15.50

«Развитие гражданского общества в контексте национальной патриотической идеи «Мәңгілік ел»

Выступление Божко Владимира Карповича, Заместителя Председателя Мажилиса Парламента РК

15.50 – 16.00

«Об эволюционном характере реформы образования»

Выступление Журинова Мурат Журиновича, Президента Национальной академии наук РК

16.00 – 16.10

«Внедрение инновационных образовательных ресурсов в школах»

Выступление Мухтарова Тимура Батыргалиевича, директора ТОО «БілімМедиаГрупп»

16.10 – 16.20

«Облыстағы білім беру жүйесінің қазіргі ахуалы және келешегі»

Выступление Садибекова Уласбека Садибековича, заместителя акима Южно-Казахстанской области

16.20 – 16.40

Выступление Назарбаевой Дариги Нурсултановны, Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан

16.40 – 17.00

Церемония награждения

17.00 – 17.10

Перерыв

17.10 – 17.20

«Обновление содержания образования в контексте современных тенденций»

Выступление Можаевой Ольги Ивановны, управляющего директора АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»

17.20 – 17.30

«Новая парадигма подготовки педагогов: подходы и условия реализации обучения»

Выступление Мукатаевой Жанат Макановны, проректора по учебной работе Павлодарского государственного педагогического института

17.30 – 17.40

«Родительское самоуправление как инструмент повышения качества обучения»

Выступление Тюлебаевой Анары Жагипаровны, председатель совета родительской общественности города Астаны

17.40 – 17.50

«Социализация детей в процессе нравственно-духовного образования»

Выступление Абдыкарим Маншук Саметовны, заместителя Председателя Комитета по охране прав детей МОН РК

17.50 – 18.00

«Внедрение обновленного содержания образования в Восточно-Казахстанской области»

Выступление Садыковой Айжан Ерхановны, руководителя Управления образования Восточно-Казахстанской области

18.10 – 18.20

«Көптілді білім беру – заманауи өндірістің талабы»

Выступление Альмуханова Марала Алибековича, директора Геологоразведочного колледжа города Семей

18.20 – 18.30

Закрытие Республиканского августовского педагогического совещания

Фотосессия делегаций с Министром образования и науки Республики Казахстан Сагадиевым Е.К.

Прямоугольник 9Прямоугольник 8Прямоугольник 8Прямоугольник 9



Похожие документы:

  1. ... конференция, посвященная 18 летию Конституции Республики Казахстан. Врамках конференции была

    Документ
    ... Кенжалиев, З. Ж. Развитие конституционного законодательства Республики Казахстан [Текст]: учебное пособие. ... - 416 с. Нұрсултан Әбішұлы Назарбаев - тәуелсіз мемлекеттің ... беру-әр азаматтың міндеті" [Текст] : 30 тамыз - Конституция күні / Сартаев С // Ақиқат ...
  2. Список научных трудов казнму за период 2008 - 1 06 2013 г (1)

    Документ
    ... алия “Қазақ тілі сабақтары” Оқұлық. Алматы 2008 Шойбекова А.Ж, Жантасова С.У ... и медицинская. 4 (292), шілде-тамыз 2012 ж., 58-59 бб. Алматы ... Триединство языков: проблемы языковогообразования в республике Казахстан, Республика Казахстан, г. Алматы,КазНМУ им ...
  3. Список научных трудов казнму за период 2008 - 1 06 2013 г (2)

    Документ
    ... алия “Қазақ тілі сабақтары” Оқұлық. Алматы 2008 Шойбекова А.Ж, Жантасова С.У ... и медицинская. 4 (292), шілде-тамыз 2012 ж., 58-59 бб. Алматы ... Триединство языков: проблемы языковогообразования в республике Казахстан, Республика Казахстан, г. Алматы,КазНМУ им ...
  4. Л. Г. Сатаева swot- анализ лекарственного обеспечения больных диабетом и бронхиальной астмой в рк

    Документ
    ... медицинская. 4 (292), шілде-тамыз 2012 ж., 58-59 бб. Алматы ... Актобе. Апрель, 2012 г Құдайбергенұлы Қ., Таурбаева Н.Т Известный ученый, замечательный ... Современное состояние фармацевтической промышленности в Республике Казахстан «Университет күні» аясында Қаз ...
  5. Өзгереміз, жаңарамыз, алға жылжимыз изменяемся, перевоплощаемся, двигаемся вперед

    Документ
    ... сақтаймыз! Әрқашан мақтан тұтамыз!» атты соғыс жайындағы кітаптармен ... ұсқасына библиографиялық шолу жасалды. «Ұлы даланың ұлы жаршысы» атты слайдты тамашалады. Мұқағ ... них 29 в область, 5 по республике, 1 за пределы республики. Работниками библиотеки даны 15 ...

Другие похожие документы..